Számszeríjász-vb: négy érmet szereztek a magyarok
Négy érmet szereztek a magyarok a csehországi Otrokovicében rendezett számszeríjász-világbajnokságon az úgynevezett field kategóriában.
A magyar küldöttség keddi tájékoztatása szerint csapatban a Bihariné Gábriel Emese, Mátrai István, Lénárt Ágota összeállítású hármas a második lett.
Egyéniben Bihariné a harmadik, Mátrai a hatodik helyen végzett. A szeniorok között Lénárt második, a juniorok mezőnyében Palotai Benedek harmadik lett.
Legfrissebb hírek

Európa-bajnok a női csapat standard pisztolyban
Egyéb egyéni
2026.05.11. 19:09

Eb-aranyérmes a női sportpisztolyos trió
Egyéb egyéni
2026.05.10. 14:12

Eb-ezüstérmes a magyar női sportpisztolyos csapat
Egyéb egyéni
2026.05.09. 11:41
Ezek is érdekelhetik





