Vívás: vk-bronzéremmel hangolt a párbajtőr-válogatott az Eb-re
Bronzérmet nyert a magyar válogatott a férfi párbajtőrözők Buenos Aires-i világkupaversenyén.
A Boczkó Gábor, Imre Géza, Rédli András, Somfai Péter összeállítású csapat a hazai szövetség beszámolója szerint a japánok 42:33-as és a dél-koreaiak 43:33-as legyőzésével jutott el az elődöntőig, ahol a későbbi aranyérmes franciáktól 45:37-re kikapott, majd a bronzmérkőzésen 45:36-ra nyert az amerikaiak ellen.
A viadalon huszonkét együttes indult, a világranglistán éllovas magyarok abban az összetételben vívtak, amelyben a jövő szombaton kezdődő, strasbourgi Európa-bajnokságon, illetve a júliusi, kazanyi világbajnokságon is fognak.
Legfrissebb hírek

Vívó Eb: hetedik a férfi párbajtőrcsapat
Egyéb egyéni
2026.06.19. 17:08

Vívó Eb: nincs magyar a négy között az első napon
Egyéb egyéni
2026.06.16. 19:27

Vívó Eb: Siklósi Gergely az első körben búcsúzott
Egyéb egyéni
2026.06.16. 13:11
Ezek is érdekelhetik





