Vívás: vk-bronzéremmel hangolt a párbajtőr-válogatott az Eb-re

MTI MTIMTI MTI
2014.05.26. 08:53
Bronzérmet nyert a magyar válogatott a férfi párbajtőrözők Buenos Aires-i világkupaversenyén.

A Boczkó Gábor, Imre Géza, Rédli András, Somfai Péter összeállítású csapat a hazai szövetség beszámolója szerint a japánok 42:33-as és a dél-koreaiak 43:33-as legyőzésével jutott el az elődöntőig, ahol a későbbi aranyérmes franciáktól 45:37-re kikapott, majd a bronzmérkőzésen 45:36-ra nyert az amerikaiak ellen.

A viadalon huszonkét együttes indult, a világranglistán éllovas magyarok abban az összetételben vívtak, amelyben a jövő szombaton kezdődő, strasbourgi Európa-bajnokságon, illetve a júliusi, kazanyi világbajnokságon is fognak.

Legfrissebb hírek

Vívó Eb: hetedik a férfi párbajtőrcsapat

Egyéb egyéni
2026.06.19. 17:08

Vívó Eb: nincs magyar a négy között az első napon

Egyéb egyéni
2026.06.16. 19:27

Vívó Eb: Siklósi Gergely az első körben búcsúzott

Egyéb egyéni
2026.06.16. 13:11

Vívó-vk: bronzérmes a magyar női párbajtőrcsapat Saint-Maurban

Egyéb egyéni
2026.05.24. 16:47

Vívás: nem jutott 16 közé a férfi párbajtőrcsapat a berni vk-viadalon

Egyéb egyéni
2026.05.24. 11:12

Öt magyar a 64 között a férfi párbajtőrözők berni vk-viadalán

Egyéb egyéni
2026.05.22. 19:46

Vívás: Muhari Eszter ezüstérmes a kolumbiai Grand Prix-versenyen

Egyéb egyéni
2026.05.11. 06:50

Vívás: négy magyar a férfi párbajtőrözők kolumbiai GP-viadalának főtábláján

Egyéb egyéni
2026.05.09. 07:32
Ezek is érdekelhetik