2012 júliusában négy éremmel tértek haza öttusázóink a szófiai Európa-bajnokságról. Ismét a Videoton lett a Szuperkupa-győztes, miután a Debrecent tizenegyesekkel felülmúlta. A hónap végén már olimpiai érmeknek is örülhettünk, hiszen Szilágyi Áron megszerezte a magyar küldöttség első aranyát Londonban.
Legfrissebb hírek

Köln megerősítette olimpiarendezési tervét
Egyéb egyéni
2026.06.20. 17:09
Ezek is érdekelhetik






