Újabb nagy sikert ért el a mohácsi Verőci Lídia és Bende Zsófia, a tengeri evezés világbajnokai: ezúttal Monacóban nyertek meg egy tengeri regattát.
A nemzetközi szövetség (FISA) és Monaco által közösen rendezett, nyolcezer méteres verseny során a csapattól származó információk szerint tíz ország képviselőit előzték meg a hatalmas, tarajos hullámoktól nehezített pályán. A további dobogós helyeken Franciaország és Olaszország legjobbjai végeztek. A magyar kétpárevezős sikerének értékét növeli, hogy párosuk volt az egyetlen, amely tengerrel nem rendelkező országból érkezett.
Legfrissebb hírek

Evezés: vegyes érzések az U19-es Eb után
Utánpótlássport
2026.05.27. 09:05

Evezés: ötödik helyek az U19-es Európa-bajnokságról
Utánpótlássport
2026.05.24. 19:30

Evezés: nyolc magyar indulóval kezdődik az U19-es Eb
Utánpótlássport
2026.05.22. 09:06

Az evezés szabadsága – Csillag Péter publicisztikája
Egyéb egyéni
2026.04.20. 23:45
Ezek is érdekelhetik



