| NEGYEDDÖNTŐ |
| Magyarország–Franciaország 30:26 |
Vívó Eb: elődöntős a magyar női párbajtőrcsapat
A magyar női párbajtőrcsapat bejutott az elődöntőbe a Kijevben zajló vívó Európa-bajnokságon, miután a legjobb nyolc között legyőzte a francia együttest.
A franciák – főleg a két edző – roppant idegesek voltak a meccs alatt, ugyanis a fiatal magyar lányok és persze a kétszeres olimpiai bajnok Nagy Tímea pompás tusokkal kergette őrületbe őket. Az utolsó asszót – akárcsak az észtek elleni nyolcaddöntőben – ismét Nagy Tímea vívta, aki bebiztosította a diadalt, de Tóth Hajnalka és Izsó Katalin is remekül helyt állt. A magyarok végül 30:26-ra nyerték negyeddöntőjüket, és a fináléba kerülésért a románokkal mérkőznek.
VÍVÓ EB, KIJEV
VÍVÓ EB, KIJEV
| NEGYEDDÖNTŐ |
| Magyarország–Franciaország 30:26 |
Legfrissebb hírek

Vívó Eb: aranyéremért vív a női párbajtőrcsapat!
Egyéb egyéni
2026.06.21. 15:26

Vívó Eb: elődöntőt vív női párbajtőrcsapatunk
Egyéb egyéni
2026.06.21. 13:27

Eb-bronzérmes a párbajtőröző Muhari Eszter
Egyéb egyéni
2026.06.18. 21:29

Vívó Eb: Muhari Eszter érmes Antonyban
Egyéb egyéni
2026.06.18. 19:28
Ezek is érdekelhetik




