FIFA 22: a rossz közösség miatt szinte lehetetlen megszerezni a West Ham játékosát

Jó lapnak tűnik, csak nehéz megszerezni (Fotó: Getty Images)
Az EA Sports péntek este élesítette a Rulebreakers eseményét, amivel érkezett ingyenesen megszerezhető játékos is. Ezúttal a West United támadójának, Michail Antoniónak a speciális lapját szerezhetik meg a játékosok, viszont ez közel sem olyan egyszerű – írta meg a gamer.hu.
Gyakori jelenség a játékban, hogy amikor küldetéseket teljesítenek a játékosok „barátságos” mérkőzések keretében, akkor a gamerek az aranygólszabályt alkalmazzák. Aki gólt kap, kilép, így a másiké a győzelem, és gyorsabban lehet haladni.
Michail Antonio Rulebreakers lapjánál azonban az egyik feladat az, hogy négy meccsen is minimum kettővel kell legyőzni az ellenfelet. A játékosok viszont gyakran kilépnek az első kapott gól után, amivel ellehetetlenítik a küldetés teljesítését.
A gamer.hu azonban leszögezi, vannak azért olyanok is, akik a kapott gól után lőnek egy öngólt, és ezután adják fel a meccset. De ők nincsenek sokan...
Legfrissebb hírek

Az UEFA nem tervezi átvenni az ivószüneteket
Minden más foci
2026.06.21. 17:44

Így fest a konföderációk tabellája az első forduló után
Foci vb 2026
2026.06.18. 10:13

Újabb furcsa FIFA-szabály: a hosszú csók tilos!
Foci vb 2026
2026.06.18. 09:24

Megdőlt az egynapos nézőcsúcs a vb-n
Foci vb 2026
2026.06.17. 18:00
Ezek is érdekelhetik

