Videó: Gulácsi kivédte Di María tizenegyesét

V. J.V. J.
2020.11.04. 21:26
A magyar labdarúgó-válogatott kapusa, Gulácsi Péter 1–0-s PSG-vezetésnél kivédte Ángel Di María tizenegyesét a Bajnokok Ligája csoportkörének 3. fordulójában, a H-csoportban zajló RB Leipzig–PSG mérkőzésen.


A PSG a 6. percben Ángel Di María góljával szerezte meg a vezetést.

A PSG a 6. percben Ángel Di María góljával szerezte meg a vezetést.




Christopher Nkunku
a 42. percben egyenlített.

Az 56. percben a Lipcse is büntetőhöz jutott, amit Forsberg értékesített.




BAJNOKOK LIGÁJA,
CSOPORTKÖR,
3. FORDULÓ
H-CSOPORT
RB LEIPZIG (német)–PSG (francia)
– élőben az NSO-n!

Legfrissebb hírek

Közös világbajnoki meccsnézés Budapesten a német válogatott és Gulácsi Péter főszereplésével

Foci vb 2026
22 órája

Két magyar kapus is utazik az RB Leipzig dél-afrikai túrájára

Német labdarúgás
2026.05.25. 12:19

Cserekapusként számítanak Gulácsi Péterre Lipcsében

Légiósok
2026.04.24. 10:00

Gulácsi Péter is tagja a Brémába utazó lipcsei keretnek

Német labdarúgás
2026.04.03. 18:32

Hetekig nem számíthat Gulácsi Péterre az RB Leipzig

Légiósok
2026.02.16. 15:09

A Tottenham ajánlatára mondott nemet Gulácsi Péter – sajtóhír

Német labdarúgás
2026.02.11. 14:51

Masszív védekezésében bízhat az RB Leipzig a Bayern ellen

Német labdarúgás
2026.02.11. 09:05

Vége a találgatásnak: Gulácsi hosszabbított a Lipcsével

Légiósok
2026.02.09. 18:40
Ezek is érdekelhetik