NS: mi a titka a Vidi eddigi BL-sikereinek? – kedd

2018.08.20. 23:29
A Nemzeti Sport keddi számából ajánljuk!

Kulcsfontosságú mérkőzésre készül a labdarúgó Bajnokok Ligájában a Mol Vidi. A fehérváriak szerda este a Groupama Arénában fogadják a párharc első mérkőzésén a görög AEK Athént. Anel Hadzic, a magyar bajnok bosnyák válogatott középpályása lapunk kérésére vállalkozott rá, hogy felidézze a kupamenetelés eddigi állomásait, s elemezze, melyik ellenféllel szemben mi vezetett sikerre. Az is kiderül, hogy a Honvéd elleni bajnokit követően kivel is töltötte a szabadnapját.
Kulcsfontosságú mérkőzésre készül a labdarúgó Bajnokok Ligájában a Mol Vidi.
A fehérváriak szerda este a Groupama Arénában fogadják a párharc első mérkőzésén a görög AEK Athént. Anel Hadzic, a magyar bajnok bosnyák válogatott középpályása lapunk kérésére vállalkozott rá, hogy felidézze a kupamenetelés eddigi állomásait, s elemezze, melyik ellenféllel szemben mi vezetett sikerre. Az is kiderül, hogy a Honvéd elleni bajnokit követően kivel is töltötte a szabadnapját.

Békéscsabán folytatja a Lengyelországból hazatérő röplabdázó, Tálas Zsuzsanna. A válogatott feladó még csak 25 éves, de így is szükség van arra, hogy a keret fiatalabb játékosai felett olykor „anyáskodjon”. Lapunknak nyilatkozva elmesélte, miért nem érezte magát jól krakkói csapatánál, s arról is beszélt, vajon elment-e a kedve attól, hogy újra kipróbálja magát idegenlégiósként.

Az olimpiai kvótaszerzés reményében készül a dél-koreai világbajnokságra a sportlövő Péni István, aki összesen hét számban versenyez majd. A vb-re tizenhét napos szerbiai edzőtáborozással hangolt, és szenzációs eredményt produkált a 10 méteres számban, bár Győrik Csaba szövetségi kapitány szerint ilyen kiugró eredményre aligha lesz szüksége a vb-fináléba kerüléshez. A 21 éves versenyző a Nemzeti Sportnak nyilatkozva azt is elmesélte, miért fűzik kellemes emlékek a koreai versenyhelyszínhez.

Teniszmellékletünkben interjút olvashatnak a magyar szövetség főtitkárával, az európai szövetség alelnökével, Richter Attilával, aki csalódottan számolt be az ITF Orlandóben rendezett kongresszusáról. Hiába harcoltak ugyanis a meghatározó tenisznemzetek, végül mégis jelentős fölénnyel megszavazták a Davis-kupa radikális reformját, ami sokak szerint akár a sorozat halálát is jelentheti.

Legfrissebb hírek

Vida Mátéban régóta érlelődött a visszavonulás gondolata; Márton Richárd sokakat meglepett

E-újság
2026.08.18. 23:40

Demjén Patrik remek napot fogott ki; Kós Hubert nem teljesen elégedett

E-újság
2026.08.17. 22:58

Kós Hubert arany-, Pápai Olivér ezüstérmes lett az úszó Eb-n; Vindics-Tóth Lili Anna: ezüst a maratonin

E-újság
2026.08.16. 23:55

Meglátogattuk Szalai Józsefet, aki szórja a gólokat Pakson; Megakadtak a tárgyalások a Videoton Fehérvár FC értékesítéséről

E-újság
2026.08.15. 23:55

Bognár István: El akarom érni a száz gólpasszt az NB I-ben; Gróf Dávid: Szeretnék még az NB I-ben védeni

E-újság
2026.08.14. 23:50

Milák-csodák az úszó Eb-n; megint csak a Fradi…

E-újság
2026.08.13. 23:57

Csúcs ez a Kós!; Halász Bence: Katzberg azért nem ijedt meg

E-újság
2026.08.12. 23:47

Dvéri Zsolt és Kótai Mihály 50 éves; Elkel a szuperkupa, kezdődik az európai labdarúgóidény

E-újság
2026.08.11. 23:59