BL: ezt írta ki Griezmann 4 hónapja, most emlékeztetik rá
Mint beszámoltunk róla, az Atlético Madrid csak a harmadik helyen végzett csoportjában a Bajnokok Ligájában, így nem jutott be a legjobb tizenhat közé, és csak az Európa-ligában folytathatja. Erre Antoine Griezmann sem volt felkészülve…
Az Atlético francia támadója ugyanis a csoportkör sorsolását követően csak annyit írt ki Twitterre: „Ez tetszik!” „Ez tetszik!”
Mondanunk sem kell, a kiesés után az ellendrukkerek gyorsan emlékeztették akkori kommentjére Griezmannt.
Legfrissebb hírek

BL-döntő: olvasóink többsége a PSG győzelmére tippel
Bajnokok Ligája
2026.05.30. 11:02
Ezek is érdekelhetik







