A Barcelona–Olympiakosz Bajnokok Ligája-mérkőzés az első félidő végén váratlan fordulatot hozott: a gólt szerző Gerard Piqué a felvételek tanúsága szerint kézzel továbbította a labdát a kapuba. A játékvezető úgy ítélte meg, hogy ezért sárga lapot kell adni, és mivel a katalánok védőjének ez már a második volt, még a szünet előtt elmehetett zuhanyozni. Jogos volt a figyelmeztetés?
A képen látható szurkolók reakciója az eset után kérdéseket vet fel…
A képen látható szurkolók reakciója az eset után kérdéseket vet fel…
Legfrissebb hírek

Zalánki Gergő távozik az Olympiakosz vízilabdacsapatától
Vízilabda
2026.06.20. 17:29

As: nem kezdték jól a vb-t a Barcelona-játékosok
Foci vb 2026
2026.06.19. 19:27

Negyedik lett a Veszprém az ifi kézilabda BL-ben
Kézilabda
2026.06.14. 11:42

Bronzérmes az FTC a férfi vízilabda BL-ben
Vízilabda
2026.06.13. 20:23
Ezek is érdekelhetik



