Videó: békés Celtic-szurkolókra rontottak az ajaxosok
A labdarúgó Bajnokok Ligája H-csoportjának 4. fordulójában az Ajax 1–0-ra nyert a Celtic ellen. A találkozó előtt békésen iszogattak egy kocsmában a vendégek drukkerei, aztán megérkeztek a holland huligánok, és felborították a rendet. Íme!
Legfrissebb hírek

Így nyert Ecuador Németország ellen – vb-gólok videón
Foci vb 2026
2026.06.25. 22:28
Ezek is érdekelhetik







