Atlétika: a miami verseny előtt tartóztatták le a háromszoros világbajnokot

P.  GY. B. P. GY. B.
2025.05.03. 10:30
Fred Kerleyt őrizetbe vették (Fotó: Getty Images)
A háromszoros világbajnok sprinter, Fred Kerley ismét összeütközésbe került a törvénnyel, ezúttal Miamiban tartóztatták le.

Fred Kerleyt őrizetbe vették Miamiban, valamint kizárták a floridai Grand Slam-versenyről is.

A háromszoros világbajnok sprinter volt barátnőjével, Alaysha Johnsonnal keveredett összetűzésbe. Johnson azt vallotta, hogy Kerley ököllel arcon ütötte, ezért vérzett az orra.

Az amerikai sprinter nem először került összetűzésbe a törvénnyel: januárban egy hatósági intézkedésnél a tiltás ellenére próbált eljutni a kocsijához, majd agresszíven viselkedett, és ellenállt a letartóztatásnak. A rendőrök sokkolóval tették ártalmatlanná.

A 30. születésnapjához közelítő sprinter 2022-ben 100 méteren, 2019-ben és 2023-ban pedig váltóban lett világbajnok. Tokióban ezüst-, míg Párizsban olimpiai bronzérmes lett 100 méteren.

 

 

Legfrissebb hírek

Tóth Anna bronzérmes 100 gáton Koppenhágában

Atlétika
9 órája

Atlétika: Takács Boglárka ötödik lett 100 méteren Hengelóban

Atlétika
2026.06.21. 17:11

34 évesen visszavonult a németek Európa-bajnok magasugrója

Atlétika
2026.06.20. 20:37

Tóth Anna negyedik 100 méter gáton a németországi atlétikai versenyen

Atlétika
2026.06.19. 21:19

Az első „nyolcezresét” már meghódította, nyáron még magasabbra tör

Atlétika
2026.06.19. 12:55

A rúdugró Klekner Hanga versenyt nyert Franciaországban

Atlétika
2026.06.18. 11:18

„Szeretném megszokni ezt az érzést” – Molnár Attila az első Gold-diadala után

Atlétika
2026.06.18. 10:35

Kozák Luca egy tizedre a győzelemtől, Noah Lyles világcsúcsot futott

Atlétika
2026.06.16. 20:37
Ezek is érdekelhetik