Gál Nikolett minden éremből szerzett egyet a hallássérültek atlétikai világbajnokságán

Gál Nikolett (Fotó: Magyar Hallássérültek Sportszövetsége/Facebook)
Gál Nikolett a 100 méteres síkfutásban szerzett ezüstérem után 100 méter gáton arany-, távolugrásban bronzérmes lett a hallássérültek atlétikai világbajnokságán, Tajpejben – adta hírül közösségi oldalán a Magyar Hallássérültek Sportszövetsége.
A viadal egyedüli magyar versenyzője, Gál Nikolett pénteken végzett másodikként 100-on, majd szombaton harmadikként zárt távolban. Vasárnap fő számában világbajnoki címet szerzett.
Legfrissebb hírek

A rúdugró Böndör Márton idénye idő előtt befejeződött
Atlétika
2026.06.24. 19:23

Atlétika: Klekner Hanga második lett Aachenben
Atlétika
2026.06.23. 19:39

Tóth Anna bronzérmes 100 gáton Koppenhágában
Atlétika
2026.06.22. 21:24
Ezek is érdekelhetik





