Madarász Viktória megjavította az országos csúcsot gyaloglásban

Madarász Viktória (Fotó: Szabó Miklós, archív)
Madarász Viktória megjavította az országos csúcsot a női 20 kilométeres gyaloglásban a 129. atlétikai országos bajnokság vasárnapi versenynapján.
A magyar szövetség közösségi oldala szerint az UTE Európa-bajnoki bronzérmese, Madarász Viktória 1:36:06.05 órás idővel teljesítette a távot a Lantos Mihály Sportközpontban. A korábbi csúcsot 2015 óta Torma Anett tartotta 1:44:02.7 órával.
Legfrissebb hírek

A rúdugró Böndör Márton idénye idő előtt befejeződött
Atlétika
2026.06.24. 19:23

Atlétika: Klekner Hanga második lett Aachenben
Atlétika
2026.06.23. 19:39

Tóth Anna bronzérmes 100 gáton Koppenhágában
Atlétika
2026.06.22. 21:24
Ezek is érdekelhetik





