Márton Anita a harmadik helyen végzett női súlylökésben az atlétikai Gyémánt Liga zürichi állomásán.
A vasárnap befejeződött pekingi világbajnokságon 19,48 méteres országos csúccsal negyedik magyar versenyző 18.42 méterrel zárt Svájcban.
A számot a pekingi Madárfészekben is győztes német Christina Schwanitz nyerte 19,91 méterrel, míg a második a vb-bronzérmes amerikai Michelle Carter lett 19.12 méterrel.
Legfrissebb hírek

Emma Zapletalová újabb óriási futása 400 m gáton
Atlétika
2026.06.19. 21:12

Meglepetés: Duplantis kikapott hazai pályán
Atlétika
2026.06.07. 19:33

Atlétika: Molnár Attila 45 másodpercen belül futott Rabatban
Atlétika
2026.05.31. 21:04

Gyémánt Liga: Molnár Attila is indul Hsziamenben
Atlétika
2026.05.22. 09:28
Ezek is érdekelhetik



