Gyémánt Liga: Márton Anita harmadik súlylökésben

2015.09.03. 19:32
Márton Anita a harmadik helyen végzett női súlylökésben az atlétikai Gyémánt Liga zürichi állomásán.

A vasárnap befejeződött pekingi világbajnokságon 19,48 méteres országos csúccsal negyedik magyar versenyző 18.42 méterrel zárt Svájcban.

A számot a pekingi Madárfészekben is győztes német Christina Schwanitz nyerte 19,91 méterrel, míg a második a vb-bronzérmes amerikai Michelle Carter lett 19.12 méterrel.

 

Legfrissebb hírek

Emma Zapletalová újabb óriási futása 400 m gáton

Atlétika
2026.06.19. 21:12

Takács Boglárka két századdal maradt el országos csúcsának idejétől

Atlétika
2026.06.10. 22:15

Meglepetés: Duplantis kikapott hazai pályán

Atlétika
2026.06.07. 19:33

Atlétika: Molnár Attila örül, hogy a legjobbakkal tud együtt versenyezni

Atlétika
2026.06.03. 11:42

Atlétika: Molnár Attila 45 másodpercen belül futott Rabatban

Atlétika
2026.05.31. 21:04

Gyémánt Liga: Molnár Attila 7. lett Hsziamenben, óriási U20-as világcsúcs gerelyhajításban

Atlétika
2026.05.23. 15:30

Gyémánt Liga: Molnár Attila is indul Hsziamenben

Atlétika
2026.05.22. 09:28

Gyémánt Liga: Duplantis 612 centiméterrel győzött a saohszingi nyitányon

Atlétika
2026.05.16. 17:40
Ezek is érdekelhetik