nemzetisport.hu 2019.04.21 17:48 Frissítve: 2019.04.21 18:02

Videó: ez igen – társának adta díját a Man. City játékosa

Sportszerű jelenet játszódott le a Sky Sports kamerái előtt a Manchester City–Tottenham (1–0) mérkőzés után. A találkozó legjobbjának a remekül játszó Bernardo Silvát választották meg, ám ő úgy érezte, társát még nála is jobban megilleti az elismerés.

Silva a City mindössze 18 éves játékosának, a győztes gólt fejelő Phil Fodennek ajándékozta a trófeát.

„Szeretném ezt átadni Philnek, őszintén úgy gondolom, hogy megérdemli. Fiatal, de fantasztikus játékos. Ez a tiéd, te szerezted a győztes gólt!” – mondta a portugál játékos a kamerák előtt.

Angol labdarúgás BACSKAI JÁNOS

A Chelsea menedzsere alaposan megdicsérte a mérkőzés előtt ellenfelüket, aki aztán nem is cáfolt rá.

2021.01.17 10:03:39

TÉLI ÁTIGAZOLÁSOK Az MU kész megadni Sergio Ramosnak azt, amit a Real nem, Guardiola csak mesterkedik?

2021.01.17 14:24:25

Angol labdarúgás B. Á.

Az első félidőben a Liverpool, a másodikban az MU előtt adódtak a nagyobb lehetőségek.

2021.01.13 18:01:04

Angol labdarúgás K. T. I.

Cavaleiro a második félidőben egyenlített, ezzel 2014 óta először szerzett pontot londoni derbin Scott Parker csapata.

Phil Foden 44. percben szerzett gólja döntött. Ezzel tovább él a Man. City november 21-e óta tartó veretlenségi sorozata.