MU: Paul Pogba idén már nem játszhat

MTI MTIMTI MTI
Vágólapra másolva!
2017.09.29. 19:19
José Mourinho, a Manchester United menedzsere szerint a csapat középpályása, Paul Pogba ebben az évben már nem léphet pályára.

A francia játékos még szeptember 12-én, együttese Basel elleni Bajnokok Ligája-összecsapásán szenvedett combhajlítóizom-sérülést, s bár az első hírek két-három hetes kihagyásról szóltak, Mourinho pénteken azt mondta, idén már nem számíthat Pogbára.

„Ugyanazt gondolom róla, mint Zlatan Ibrahimovicról és Marcos Rojóról: ebben az évben már nem játszhatnak" – nyilatkozta a portugál szakember, aki a másik két futballistával kapcsolatban már korábban kijelentette, hogy 2018 januárja előtt nem léphetnek pályára.

A bajnokságban eddig veretlen manchesteriek – akiktől Michael Carrick és Phil Jones is hiányozni fog – szombaton a lőtt gól nélkül utolsó helyen álló Crystal Palace-szal játszanak a Premier League-ben.

Legfrissebb hírek

Megdolgoztatták Szoboszlai Dominiket, válaszul kihozta győztesnek Cristiano Ronaldót

Légiósok
2 órája

Szoboszlai 68 perc játékkal is ott van a hét csapatában a PL-ben

Légiósok
21 órája

Világbajnok középpályás igazolhat az MLS-be

Francia labdarúgás
Tegnap, 11:17

Slot, „Dom” és a többiek – Bobory Balázs publicisztikája

Angol labdarúgás
Tegnap, 6:49

Szoboszlai Dominikból is a legjobbat hozta ki Arne Slot

Angol labdarúgás
Tegnap, 6:49

A legifjabb, az első, az egyetlen – Szoboszlai Dominik rekordjai

Légiósok
2025.04.28. 16:29

Mennyire van képben Szoboszlai Dominik pályafutásával kapcsolatban? Töltse ki kvízünket, és kiderül!

Légiósok
2025.04.28. 14:38

Dupla Tízes: Magyarország első PL-győztese – remek idényt zár Szoboszlai Dominik

Légiósok
2025.04.28. 12:41
Ezek is érdekelhetik