MU: a La Ligába igazolt a belga szélső – hivatalos

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
2017.07.12. 23:39
A spanyol élvonalbeli Real Sociedad bejelentette, hogy szerződtette Adnan Januzajt, az angol első osztályú Manchester United belga válogatott labdarúgóját.

A 22 esztendős futballista ötéves szerződést kötött a Real Sociedaddal, amelynél a 8-as mezszámot választotta.

Januzaj 2013 augusztusában mutatkozott be a Manchester Unitedben, a „vörös ördögök” színeiben két és fél szezon alatt 50 mérkőzésen lépett pályára a Premier League-ben, összesen öt gólt szerzett. 2015 őszén a német Borussia Dortmundban szerepelt, a legutóbbi idényt pedig az élvonalból kieső Sunderlandnél töltötte, szintén kölcsönben, és 25 bajnokin egyszer sem talált be.

A Manchester United sok sikert kívánt a fiatal játékosnak, aki hatszor szerepelt a belga válogatottban.




 

Legfrissebb hírek

„Azt mondták, hogy nem a jelenlegi, hanem a jövőbeli Zsombort igazolják le” – exkluzív interjú a Real Betis 16 éves magyar tehetségével

Légiósok
3 órája

Tovább gyűrűzik az Mbappé-ügy: a francia sztár nem akar a Real orvosaival dolgozni – sajtóhír

Spanyol labdarúgás
Tegnap, 16:34

Premier League: az infláció mértékével emeli jegyárait a Liverpool

Angol labdarúgás
Tegnap, 12:05

A Bild szerint Xabi Alonso készen áll, nyártól ő irányíthatja a Liverpoolt

Angol labdarúgás
2026.03.25. 20:41

Kirúgta edzőjét a Sevilla a bajnoki hajrá előtt – hivatalos

Spanyol labdarúgás
2026.03.23. 14:55

A Manchester United szlovén sztárja nem játszhat a magyar válogatott ellen

Magyar válogatott
2026.03.23. 14:28

Megvan, mikor rendezik a tavaszi el Clásicót

Spanyol labdarúgás
2026.03.23. 11:00

Arbeloa üzent az Atlético legyőzése után: Versenyben vagyunk!

Spanyol labdarúgás
2026.03.23. 09:00
Ezek is érdekelhetik