Videó: utcai verekedésbe keveredett a Newcastle csapatkapitánya

Vágólapra másolva!
2023.08.29. 20:42
null
Jamaal Lascelles (Fotó: Getty Images)
Véres utcai verekedésbe keveredett Jamaal Lascelles, az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban (Premier League) érdekelt Newcastle United csapatkapitánya – írja a The Guardian.

 

Az esetre még augusztus 20-án hajnalban került sor a Newcastle-ben található Chinawhite klub előtt. A 29 éves labdarúgó 19 éves öccsét torkon könyökölte egy férfi, mire Lascelles ellökte az illetőt – ekkor szabadultak el az indulatok. A Manchester City elleni bajnokit a kispadon végigülő játékost vodkásüveggel vették célba, de az nem találta el.

 


 

Szemtanúk beszámolója szerint a hat-nyolc főből álló banda körbefogta Lascelles társaságát, majd minden oldalról ütötte-verte a labdarúgót. A társaság egyik tagja olyannyira megsérült, hogy a helyszínen újra kellett éleszteni, míg a labdarúgót és testvérét megfenyegették, hogy lelövik. A Times beszámolója szerint a northumbriai rendőrség szemtanúk jelentkezését kérte az ügyben elindított nyomozás keretén belül.

 


 

Legfrissebb hírek

Haaland duplázott, a City magabiztosan nyert; folytatódott az Aston Villa győzelmi sorozata

Angol labdarúgás
2 órája

Az Arsenal két öngóllal győzte le a Wolverhamptont

Angol labdarúgás
20 órája

Ekitiké duplázott, a Liverpool hazai pályán legyőzte a Brightont

Angol labdarúgás
Tegnap, 18:00

Palmer sérülten is gólt szerzett, otthon nyert a Chelsea

Angol labdarúgás
Tegnap, 17:54

Szoboszlai Dominik a kihívásnak megfelelt; Arne Slot tizenkilencre lapot húzott?

Angol labdarúgás
Tegnap, 9:39

Kerkez Szoboszlairól: Még soha nem láttam játékost ennyi poszton játszani

Légiósok
2025.12.12. 21:27

Díjazták november legjobbjait a PL-ben, félpályás gól is nyert

Angol labdarúgás
2025.12.12. 16:26

Hiába duplázott Brandt, a Bodö/Glimt pontot rabolt Dortmundból

Bajnokok Ligája
2025.12.10. 23:01
Ezek is érdekelhetik