PL: fegyelmi okok miatt került ki Rashford a United kezdőjéből

Marcus Rashford megszegte a Manchester United szabályait (Fotó: Getty Images)
Csak a kispadon kapott helyet Marcus Rashford, a Manchester United csatára a Wolverhampton Wanderers elleni bajnokin, Erik ten Hag fegyelmi okokra hivatkozva tette ki a kezdőből az angolt, aki csak a szünetben állt be.
Fegyelmi okok miatt került ki a Manchester United kezdőcsapatából Marcus Rashford. Erik ten Hag a BT Sportnak nem árult el részleteket, annyit mondott, hogy a szabályaikat megszegte az angol válogatott támadó.
„Koncentráljunk a mérkőzésre. Nagyon jó formában van, de senki nem játszhat az összes meccsen” – tette hozzá a holland menedzser.
Rashford helyét a 18 éves Alejandro Garnacho vette át a kezdőben – az MU Wolverhampton elleni mérkőzése jelenleg is zajlik.
Paul Scholes, a Man. United korábbi játékosa és a BT Sport szakértője szerint megbeszélésről való késés is lehet az oka Rashford padozásának.
Legfrissebb hírek

Marcus Rashford szerezte az angolok 4. gólját
Foci vb 2026
2026.06.17. 23:51

A Manchester United is büszke az argentin győzelemre
Foci vb 2026
2026.06.17. 09:48

Népsport: vörös ördögök a mágikus 7-es mezben
Népsport
2026.05.22. 08:55
Ezek is érdekelhetik




