PL: az újonc már 18 nyári igazolásnál jár és úton a következő

Vágólapra másolva!
2022.08.29. 12:58
null
Renan Lodi a PL-ben folytatja (Fotó: Getty Images)
A Premier League-ben újonc Nottingham Forest labdarúgócsapata hétfőn bejelentette 18. nyári igazolását Renan Lodi személyében – közölte az MTI.


A klub ötmillió euró ellenében az idény végéig kölcsönbe szerezte meg az Atlético Madrid 15-szörös brazil válogatott védőjét, akit ezt követően 30 millió euróért vásárolhat meg.

A kétszeres BEK-győztes együttes 23 év után tért vissza az angol élvonalba és alaposan megerősítette a keretét, hogy meg is ragadjon a Premier League mezőnyében. A Nottingham Forest négy fordulót követően négy ponttal a 14. helyen áll az angol bajnokságban, szerdán a címvédő Manchester City otthonában lép pályára.


(MTI)

Úton van a 19. átigazolás is...?! Fabrizio Romano értesülései szerint a Wolverhampton belső védője, Willy Boly is a Forestnél köthet ki.


Legfrissebb hírek

Szoboszlai zseniális megoldása is kellett a Liverpool győztes góljához – videó

Angol labdarúgás
3 órája

Bruno Fernandest a játékvezető zökkenthette ki a kihagyott tizenegyes előtt

Angol labdarúgás
13 órája

Bruno Fernandes kihagyta a büntetőt, ikszelt a Fulhammel a Man. United

Angol labdarúgás
2025.08.24. 19:31

Grealish gólpasszokat adott, Pickford büntetőt védett – győzelemmel debütált új stadionjában az Everton

Angol labdarúgás
2025.08.24. 17:02

„Ez a szuperereje” – Mikel Arteta a duplázó Viktor Gyökerest dicsérte

Angol labdarúgás
2025.08.24. 10:01

Gyökeres megszerezte első góljait az Arsenalban, a Leeds egy ötöst kapott az Emiratesben

Angol labdarúgás
2025.08.23. 20:27

Idegenben kapott ki az Aston Villa; a Bournemouth otthon tartotta a három pontot

Angol labdarúgás
2025.08.23. 18:07

Ez még mindig nem a régi Manchester City: a Spurs elvitte a három pontot az Etihadból

Angol labdarúgás
2025.08.23. 15:32
Ezek is érdekelhetik