Aston Villa: 2027-ig hosszabbítottak az argentin kapussal

Cs. B.Cs. B.
Vágólapra másolva!
2022.01.21. 20:18
null
2027-ig hosszabbított Martínez és a Villa (Fotó: avfc.co.uk)
Az angol labdarúgó-bajnokságban (Premier League) szereplő Aston Villa hivatalos oldalán jelentette be, hogy szerződést hosszabbított argentin kapusával, Emiliano Martínezzel.

 

Amióta az Arsenalt elhagyva az Aston Villához szerződött Emiliano Martínez, kirobbanthatatlan a birminghamiek kapujából, nem is lehetett kérdés, hogy hosszabbítanak a 29 éves játékossal, aki 2027-ig írt alá.

Martínez a 2019–2020-as idényben robbant be a köztudatba, amikor Bernd Leno sérülése után ő védett az Arsenalban, s meggyőző teljesítményével több klub figyelmét is felhívta magára. Végül a Villa lett a befutó, 2020 szeptemberében 17.4 millió euróért megvásárolta az Arsenaltól, amely nem igazán becsülte meg, rendre kölcsönadta különböző csapatoknak.

Időközben az argentin válogatott első számú kapusává lépett elő, 2021-ben megnyerte a Copa Américát hazájával. Ez azért is nagy szó, mert Argentína 28 év után hódította el ismét a trófeát.

„A klubnál otthon érzem magam. Szeretném, ha egyszer eljutnánk a Bajnokok Ligája döntőjéig, szeretnék FA-kupa- vagy Ligakupa-döntőt játszani a Wembleyben” – árulta el nagyratörő terveit Martínez.

 


Legfrissebb hírek

Dráma a Chelsea otthonában, megint a ráadásban bukta el az egy pontot a Liverpool

Angol labdarúgás
1 órája

Az Arsenal és a Manchester United is otthon tartotta a három pontot

Angol labdarúgás
4 órája

Balszerencsés volt a leedsi védő, idegenben nyert a Tottenham

Angol labdarúgás
6 órája

Szoboszlai tízes pozícióban, Wirtz helyén játszhat a Chelsea ellen – az elemzők szerint

Angol labdarúgás
13 órája

Semenyo vezérletével, látványos gólokkal fordított a Bournemouth

Angol labdarúgás
23 órája

2031-ig hosszabbított brazil szélsőjével a Manchester City – hivatalos

Angol labdarúgás
Tegnap, 21:48

Szoboszlait választották meg augusztus legjobbjának a Liverpool szurkolói

Angol labdarúgás
Tegnap, 16:59

El: a Stuttgart Svájcban a Baseltől, a Forest otthon a Midtjyllandtól kapott ki

Európa-liga
2025.10.02. 23:01
Ezek is érdekelhetik