MU: Mourinho random FaceTime-üzeneteket küldött a játékosainak

B. D. K.B. D. K.
Vágólapra másolva!
2021.10.15. 11:57
null
Lingard érdekes dolgokat árult el Mourinhóról (Fotó: Getty Images)
A Manchester Unitedet 2016 és 2018 között irányító José Mourinho néha nagyon közvetlen volt a játékosaival – számolt be a theplayerstribune.com Jesse Lingard szavaira hivatkozva.

 

Azt kell, hogy mondjam, José és én jó kapcsolatot ápoltunk egymással – emlékezett vissza Jesse Lingard a közös időkre. – Jó volt hozzám. A sérüléseim előtt bízott bennem, betett a kezdőbe a fontos mérkőzéseken. Trófeákat nyertünk, és ő győztessé tett engem. Kihozta ezt belőlem.”

„Szeretett a játékosaival személyes kapcsolatot ápolni – folytatta a 28 éves angol válogatott támadó középpályás. – Néha lenéztem a telefonomra, és azt láttam, hogy random FaceTime-üzenetet küldött. A semmiből. Eleinte furcsának találtam. Felhívott és így szólt: »Hé, Jesse! Mit csinálsz?« Erre én: »Ööö, csak pihenek és tévézek.« Majd a kínos csend után visszakérdeztem: »És Ön?« Viccesnek találtam, viszont, hogy őszinte legyek, ez megmutatta, mennyire törődött velünk.”


Legfrissebb hírek

Most egy Premier League-csapattal hozták hírbe Robbie Keane-t – sajtóhír

Angol labdarúgás
1 órája

Brazil és holland dicséret: páratlan taktikai intelligenciával játszik Szoboszlai Dominik

Angol labdarúgás
7 órája

A City győzelemmel alapozott a Liverpool elleni csúcsrangadóra

Angol labdarúgás
18 órája

Női futball: kikaptak a svájciaktól az U17-esek felkészülési meccsen

Utánpótlássport
20 órája

A Newcastle ellen szakadt meg a West Ham csapnivaló sorozata

Angol labdarúgás
21 órája

Menesztették a Wolverhampton edzőjét

Angol labdarúgás
Tegnap, 13:27

„Az Anfielden győzni mindig különleges” – az Aston Villa elleni meccs legjobbjának választott Szoboszlai Dominik

Angol labdarúgás
Tegnap, 11:32

Van Dijk: Tavaly minden napsütés és szivárvány volt, most pedig olyan, mintha a kiesés ellen kellene harcolnunk

Angol labdarúgás
Tegnap, 8:04
Ezek is érdekelhetik