MU: Solskjaer megerősítette, távozik a nagy tehetség

Vágólapra másolva!
2020.06.29. 12:29
null
Angel Gomes vélhetően elhagyja a Manchester Unitedet (Fotó: AFP)
Ole Gunnar Solskjaer, a Manchester United labdarúgócsapatának menedzsere elárulta, hogy az idény végén elhagyja a klubot Angel Gomes.

 

A még mindig csak 19 éves középpályás 2017-ben U17-es világbajnokságot nyert a korosztályos angol válogatottal – Gomest a tornán nyújtott teljesítménye miatt Jadon Sancho mellett sokáig az egyik legnagyobb tehetségként tartották számon.

Angel Gomes az MU utánpótlásából 2018 nyarán felkerült a felnőttcsapatba, ám ott összesen csupán tíz tétmérkőzésen léphetett pályára. A játékos jelenlegi szerződése június 30-án lejár, s Solskjaer a Manchester United hétfői sajtótájékoztatóján elárulta, hogy Gomes vélhetően elhagyja a klubot, ugyanis a feleknek egy nappal a határidő lejárta előtt még nem sikerült megállapodniuk a közös folytatásban.

„Tegnap este és ma sem hallottam arról, hogy esetleg sikerült vele dűlőre jutni, úgyhogy úgy tűnik, nem is született semmiféle megegyezés. Röviden tehát a válasz igen, vélhetően távozik.”

Legfrissebb hírek

Isak aligha játszik szombaton a Liverpoolban, de egy fontos játékos visszatérhet

Angol labdarúgás
3 órája

A szurkolók Tóth Balázst választották meg október legjobbjának a Blackburnnél

Angol labdarúgás
18 órája

Eden Hazard és Gary Neville is bekerült a PL Hírességek Csarnokába

Angol labdarúgás
Tegnap, 10:08

West Ham United: két játékos is távozna, ülősztrájkra készülnek a drukkerek

Angol labdarúgás
2025.10.29. 14:05

Hagyománytörés készül a Premier League karácsonyi programjában

Angol labdarúgás
2025.10.28. 11:25

Gary Neville: Kerkez a Liverpool gyenge pontja

Angol labdarúgás
2025.10.27. 12:20

Kérdés sincs? Jelenleg Szoboszlai Dominik a Liverpool legjobb játékosa

Angol labdarúgás
2025.10.27. 12:19

Három gól, három pont – az Everton elleni győzelmével már dobogós a Tottenham

Angol labdarúgás
2025.10.26. 19:29
Ezek is érdekelhetik