Arsenal: Szomorú vagyok, hogy távozom, de... – Walcott

2018.01.17. 19:22
Mint arról beszámoltunk, Theo Walcott 12 év után elhagyta az Arsenalt és az Evertonnál folytatja a pályafutását. A 28 éves angol válogatott támadó a klub hivatalos oldalán megjelent szavakkal búcsúzott el a londoni csapattól, a klubnál dolgozóktól és a szurkolóktól.

„Mindenkinek köszönetet szeretnék mondani. A menedzsernek, az edzőknek, a stábnak, és a megannyi többi embernek, akik a családom részévé váltak az elmúlt 12 évben.

Köszönettel tartozom mindenkori csapattársaimnak, akikkel megtiszteltetés volt együtt játszani, de a legfontosabb, hogy a szurkolóknak megköszönjem a fantasztikus támogatásukat. Szomorú vagyok, hogy távozom, ám izgatottan várom az új kihívásokat. Mindenkinek sok sikert kívánok a jövőben!” – fogalmazott Theo Walcott, aki az Arsenal színeiben 397 tétmérkőzésen 108 gólt szerzett.

Legfrissebb hírek

Szabó Vilmos: Nem számítottunk ekkora sikerre a BL-döntő kapcsán

Bajnokok Ligája
2026.06.01. 12:04

Budapesti BL-döntő: rekordot döntött a magyar légiközlekedés

Bajnokok Ligája
2026.06.01. 08:26

A PSG-t öt, az Arsenalt három játékos képviseli a BL-idény álomcsapatában

Bajnokok Ligája
2026.05.31. 18:34

Nem volt idő keseregni: az Arsenal megünnepelte Londonban a PL-címét – videók

Angol labdarúgás
2026.05.31. 17:04

„Joker” sem hagyhatta ki a budapesti BL-döntőt

Bajnokok Ligája
2026.05.31. 13:05

BL-döntő: az ünneplés helyett Gabrielt vigasztaló Marquinhos elárulta, mit mondott honfitársának

Bajnokok Ligája
2026.05.31. 12:08

Legszebb öröm a káröröm? Élvezik az Arsenal BL-döntős vereségét a riválisok

Bajnokok Ligája
2026.05.31. 11:45

Bajtársiasságból jeles: Marquinhos ünneplés helyett Gabrielt vigasztalta

Bajnokok Ligája
2026.05.31. 11:29
Ezek is érdekelhetik