Arsenal: Wenger szerint Alexis Sánchez és Özil is marad

MTI MTIMTI MTI
2017.06.03. 18:13
Az Arsenal menedzsere, Arsene Wenger szerint Alexis Sánchez és Mesut Özil sem hagyja el a londoni labdarúgócsapatot a nyáron.

„Mindketten a klubnál maradnak, és remélhetőleg még hosszabbítanak is” – utalt két kulcsemberére Wenger, aki szerdán újabb két évre kötelezte el magát az Arsenalhoz.„Mindketten a klubnál maradnak, és remélhetőleg még hosszabbítanak is” – utalt két kulcsemberére Wenger, aki szerdán újabb két évre kötelezte el magát az Arsenalhoz.

Nemzetközi sajtóhírek szerint Alexis Sánchez után a Bayern München érdeklődik intenzíven, míg Mesut Özilnek több európai topklubtól van ajánlata. A két, egyaránt 28 éves légiósnak 2018 nyarán jár le a szerződése az Arsenalnál, amely bajnoki ötödik helyezésével nem szerzett kvalifikációt a Bajnokok Ligája 2017–2018-as idényére.

Legfrissebb hírek

Szabó Vilmos: Nem számítottunk ekkora sikerre a BL-döntő kapcsán

Bajnokok Ligája
2026.06.01. 12:04

Budapesti BL-döntő: rekordot döntött a magyar légiközlekedés

Bajnokok Ligája
2026.06.01. 08:26

A PSG-t öt, az Arsenalt három játékos képviseli a BL-idény álomcsapatában

Bajnokok Ligája
2026.05.31. 18:34

Nem volt idő keseregni: az Arsenal megünnepelte Londonban a PL-címét – videók

Angol labdarúgás
2026.05.31. 17:04

„Joker” sem hagyhatta ki a budapesti BL-döntőt

Bajnokok Ligája
2026.05.31. 13:05

BL-döntő: az ünneplés helyett Gabrielt vigasztaló Marquinhos elárulta, mit mondott honfitársának

Bajnokok Ligája
2026.05.31. 12:08

Legszebb öröm a káröröm? Élvezik az Arsenal BL-döntős vereségét a riválisok

Bajnokok Ligája
2026.05.31. 11:45

Bajtársiasságból jeles: Marquinhos ünneplés helyett Gabrielt vigasztalta

Bajnokok Ligája
2026.05.31. 11:29
Ezek is érdekelhetik