Swansea: izzik a forró drót – a Bayern és a Real is a végén

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
2017.05.29. 13:44
Paul Clement, az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban (Premier League) szereplő Swansea City menedzsere komolyan tervezi megerősíteni csapatát a nyári átigazolási időszakban.

Clement nagyszerű munkájának köszönhetően a Swansea elkerülte a kiesést, de a 45 éves szakember számára világos, hogy a csapatot meg kell erősítenie nyáron az újabb kiesési csaták elkerülése végett.

Az angol edzői pályafutása során megfordult a Chelsea, a Real Madrid, a Bayern München és a PSG szakmai stábjában is mint Carlo Ancelotti segédedzője. Ezeket a kapcsolatokat kihasználva szerezne játékosokat a nyáron.

„Mindig a kapcsolataidat és a tudásodat próbálod használni. Minden csapatnál vannak kapcsolataim, ahol eddig dolgoztam, és ők nagyon jó emberek – mondta Clement a Wales Online-nak. – De nem olyan egyszerű, mint amilyennek hangzik. Meg kell próbálnod lenyűgözni nagyon jó játékosokat. A legjobb esélyünk egy kölcsönvétel lehet."

Legfrissebb hírek

A Bild szerint Xabi Alonso készen áll, nyártól ő irányíthatja a Liverpoolt

Angol labdarúgás
3 órája

Megállíthatatlan bajor gépezet – íme, a Bayern München teljesítményének háttere

Képes Sport
2026.03.23. 12:21

Folytatódott a Spurs mélyrepülése, közvetlen riválistól kapott ki

Angol labdarúgás
2026.03.22. 17:17

Hiába vezetett, a Newcastle az idényben másodszor is kikapott a Sunderlandtől

Angol labdarúgás
2026.03.22. 15:10

Kerkez Milos: Ha nincs meg a három pont, nem sokat ér a gólom

Angol labdarúgás
2026.03.22. 13:44

„Reméljük, hogy megértik…” – Marco Rossinak is szólhatott Arne Slot üzenete

Angol labdarúgás
2026.03.22. 09:20

Négyet vágott az Unionnak a Bayern; hatgólos döntetlen a Rajna-menti derbin

Német labdarúgás
2026.03.21. 17:39

Kerkez gólt szerzett, de a Liverpool kikapott a Brightontól

Angol labdarúgás
2026.03.21. 15:45
Ezek is érdekelhetik