Kép: Vardy is beállt a sorba, 30 ezren üzentek az FA-nek

2016.12.26. 16:53
Mint arról beszámoltunk, a Leicester City labdarúgócsapatának tulajdonosai 30 ezer Jamie Vardy-maszkot helyeztek ki a King Power Stadion lelátójára az Everton elleni bajnoki mérkőzés előtt, és kérték a szurkolókat, hogy vegyék fel, ezzel tiltakozva az angol válogatott támadó hárommeccses eltiltása ellen. Vardy természetesen ott volt a lelátón és ő is felvette a saját magát ábrázoló maszkot.


A szurkolók is felvették a Vardy-maszkot


 

Legfrissebb hírek

Hiába távozna, a Chelsea 120 millió fontot kér Enzo Fernándezért

Angol labdarúgás
2026.05.28. 13:38

„Ma többet sírtam, mint az egész eddigi életemben” – Szalah érzelmesen búcsúzott az Anfieldtől

Angol labdarúgás
2026.05.25. 08:23

Pep Guardiola az idény végén távozik a Manchester Citytől – sajtóhír

Angol labdarúgás
2026.05.18. 23:00

Újabb szöglet utáni gól, újabb győzelem: egy lépéssel közelebb került a bajnoki címhez az Arsenal

Angol labdarúgás
2026.05.18. 22:57

Jamie Vardy góljával nyert a Cremonese, de a Lecce 96. perces győztes gólja miatt a kiesőzónában maradt

Olasz labdarúgás
2026.05.17. 22:50

Tiltakoztak a szurkolók, nyilatkozatot adott ki a jegyárakról a Liverpool

Angol labdarúgás
2026.05.07. 12:14

Három magyarral hajt a BL-ért a Liverpool Manchesterben

Angol labdarúgás
2026.05.03. 09:28

Könnyed sikerrel növelte előnyét a bajnokság élén az Arsenal

Angol labdarúgás
2026.05.02. 20:25
Ezek is érdekelhetik