PL: Tudták? Magyar kötődése is volt a Chelsea legyőzésének!

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
Vágólapra másolva!
2015.11.09. 10:48
Mint beszámoltunk róla, az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Premier League) 12. fordulójában a Stoke City  1–0-ra legyőzte otthon a Chelsea-t. A hazaiak keretének tagja volt egy magyar labdarúgó, Gyollai Dániel is.

A 18 éves kapus két éve került ki a Honvédtól a Stoke Cityhez, jelenleg az U21-es csapat játékosa, a hétvégén azonban benne volt a Chelsea elleni meccs keretében. A kispadra nem ülhetett le, ám így is nagy élmény volt számára a szombati találkozó.

„Elképesztő érzés volt az első csapat keretében lenni a Chelsea ellen. Az 1–0 nagyon jó eredmény volt a gárda számára, nekem pedig óriási élmény!” – írta Gyollai nyilvános Facebook-oldalán, ahová egy képet is kitett a mezéről:

 

 

Legfrissebb hírek

Megdolgoztatták Szoboszlai Dominiket, válaszul kihozta győztesnek Cristiano Ronaldót

Légiósok
2 órája

Szoboszlai 68 perc játékkal is ott van a hét csapatában a PL-ben

Légiósok
20 órája

Slot, „Dom” és a többiek – Bobory Balázs publicisztikája

Angol labdarúgás
Tegnap, 6:49

Szoboszlai Dominikból is a legjobbat hozta ki Arne Slot

Angol labdarúgás
Tegnap, 6:49

A legifjabb, az első, az egyetlen – Szoboszlai Dominik rekordjai

Légiósok
2025.04.28. 16:29

Mennyire van képben Szoboszlai Dominik pályafutásával kapcsolatban? Töltse ki kvízünket, és kiderül!

Légiósok
2025.04.28. 14:38

Dupla Tízes: Magyarország első PL-győztese – remek idényt zár Szoboszlai Dominik

Légiósok
2025.04.28. 12:41

Hatalmas súlyú ezüsttrófeát emelhet magasba Szoboszlai Dominik – már az is megvan, hogy mikor

Angol labdarúgás
2025.04.28. 12:18
Ezek is érdekelhetik