Roberto Martínez, az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban (Premier League) szereplő Everton menedzsere továbbra is nehezen hiszi el, hogy egy olyan játékossal dolgozhat együtt, mint Samuel Eto'o.
„Eto'o a legjobb dolog, ami ezzel a klubbal történt hosszú idő óta. A fiataloknak pont egy ilyen mentorra volt szükségük, hihetetlen, ahogy edz és küzd. Samuel a futballistenek ajándéka..." – áradozott csapata sajtótájékoztatóján Roberto Martínez a liverpooliak nyári szerzeményéről, aki már három gólnál jár a 2014–2015-ös idényben a bajnokságban. Roberto Martínez a liverpooliak nyári szerzeményéről, aki már három gólnál jár a 2014–2015-ös idényben a bajnokságban.
A PL-tabella kilencedik helyén álló Everton a következő fordulóban, szombaton 16 órakor Roberto Martínez korábbi együttesét, a Swansea-t fogadja a Goodison Parkban.
Legfrissebb hírek

Ronald Araújo a Liverpoolé – hivatalos
Angol labdarúgás
2026.08.10. 20:00

Nem bírt egymással a PSG és az MU Göteborgban
Minden más foci
2026.08.08. 19:43

Közel a visszatéréshez a Liverpool olasz védője
Angol labdarúgás
2026.08.07. 09:17




