Manchester City: Nasri új, ötéves szerződést írt alá

2014.07.10. 16:48
Samir Nasri új, öt évre szóló szerződést írt alá az angol labdarúgó-bajnokságban (Premier League) szereplő Manchester Cityvel. Erről a klub hivatalos honlapja számolt be.

A 27 éves futballistának 2015 nyarán járt volna le a szerződése a Premier League bajnokánál, de most 2019-ig elkötelezte magát.

A brazíliai világbajnokságról lemaradó francia középpályás 2011-ben érkezett az Arsenaltól, 129 meccsen 22 gólt szerzett a csapatban.

„Nagyon boldog vagyok, hogy új szerződést írhattam alá. Huszonhét éves vagyok, és a legjobb menedzserek azt mondták, hogy egy középpályás huszonhét és harmincéves kora között van pályafutása csúcsán. Szóval szerintem most jönnek a legszebb éveim a Citynél” – nyilatkozta Nasri.

A középpályás hozzátette, hogy amikor megérkezett Londonból, nehéz volt a váltás, de azóta otthon érzi magát Manchesterben, és úgy gondolja, ez a pályán is látható. Többek között ezért is fogadta el az új szerződést.

Legfrissebb hírek

Newcastle–Liverpool, Man. City–Bournemouth a Premier League augusztusi rajtján

Angol labdarúgás
2026.06.19. 11:08

Premier League: egy hónappal a feljutás után lemondott az Ipswich Town vezetőedzője

Angol labdarúgás
2026.06.11. 13:29

Premier League: Szoboszlaié az idény legszebb gólja a Liverpoolnál

Angol labdarúgás
2026.06.06. 13:53

Spirit of Shankly: a szurkolói elköteleződés egy életre szól a Liverpoolnál

Képes Sport
2026.06.06. 10:19

Andoni Iraola: Kiváltság és felelősség a Liverpoolnál dolgozni

Angol labdarúgás
2026.06.06. 08:39

„Utcahosszal mindenki előtt” – így látták Szoboszlai idényét a drukkerek

Angol labdarúgás
2026.06.04. 15:43

Távozott a Fulham vezetőedzője – hivatalos

Angol labdarúgás
2026.06.02. 17:52

Megegyezés született az új vezetőedzőről a Liverpoolnál – sajtóhír

Angol labdarúgás
2026.06.02. 12:25
Ezek is érdekelhetik