Liverpool: 2016-ra jelentősen kibővítik az Anfieldet
Jelentős infrastrukturális fejlesztések következnek a Liverpool labdarúgócsapatának otthonául szolgáló Anfielden: a stadiont a tervek szerint első ütemben 54 000 férőhelyesre bővítik, majd második ütemben még további 4800 szurkoló befogadására teszik alkalmassá.
A liverpooli remények szerint – ha az év második felében az önkormányzat rábólint a tervekre és megadja a garanciát – már a következő év elején elindulhat a bővítési folyamat, amelynek következtében a jelenlegi 45 522 férőhelyről 58 800-ra nő a stadion befogadóképessége.
Liverpool város önkormányzata és a Your Housing Group összesen 260 millió fontot (95 milliárd forint) szán az átépítésre, a munkálatok várhatóan másfél évet vesznek igénybe, és előreláthatóan a 2016–2017-es szezon elején már teljes pompájában csilloghat a megújult Anfield.
Legfrissebb hírek

Nem bírt az Everton az újonc Leeds Uniteddel
Angol labdarúgás
2026.01.26. 23:06

Rooney: Artetán úrrá lett a pánik a United ellen
Angol labdarúgás
2026.01.26. 14:07
Ezek is érdekelhetik






