Arsenal: 25 év után ismét Amerikában, irány New York!

2014.03.27. 15:53
Az Arsenal nyáron 25 év után visszatér az Egyesült Államokba: július 26-án a New York Red Bulls vendégeként lép pályára.

„Mondanom sem kell, milyen sokat jelent majd nekem, hogy aRed Bull Arenában lép pályára az Arsenal – mondta Thierry Henry, a New York-iak francia csatára, aki 1999 és 2007 között játszott az „ágyúsoknál”, majd 2012-ben kölcsönben tért vissza Londonba. – Az Arsenal a szívem csücske, ez a meccs újabb nagyon fontos állomás lesz a karrieremben. A csapattársaimmal nagyon várjuk, hogy a világ egyik legnagyobb városában vendégül lássuk az Arsenalt, reméljük, mindkét klub szurkolói számára emlékezetes meccs lesz."

Az Arsenal és a New York Red Bulls három éve az Emirates-kupán találkozott, akkor 1–1-et játszottak egymással.

A londoni klub eddig egyszer járt az Egyesült Államokban, 1989-ben az argentin Independientével találkozott Miamiban, s 2–1-re nyert.

Legfrissebb hírek

Egy klasszis képességei soha nem kopnak el...

Foci vb 2026
2026.06.20. 15:31

A világ ámult Maradonán, mi, magyarok nem annyira

Minden más foci
2026.06.18. 08:56

Szabó Vilmos: Nem számítottunk ekkora sikerre a BL-döntő kapcsán

Bajnokok Ligája
2026.06.01. 12:04

Budapesti BL-döntő: rekordot döntött a magyar légiközlekedés

Bajnokok Ligája
2026.06.01. 08:26

A PSG-t öt, az Arsenalt három játékos képviseli a BL-idény álomcsapatában

Bajnokok Ligája
2026.05.31. 18:34

Nem volt idő keseregni: az Arsenal megünnepelte Londonban a PL-címét – videók

Angol labdarúgás
2026.05.31. 17:04

„Joker” sem hagyhatta ki a budapesti BL-döntőt

Bajnokok Ligája
2026.05.31. 13:05

BL-döntő: az ünneplés helyett Gabrielt vigasztaló Marquinhos elárulta, mit mondott honfitársának

Bajnokok Ligája
2026.05.31. 12:08
Ezek is érdekelhetik