Premier League: előállították a randalírozó olimpikont

2013.12.23. 11:45
James Tomkins, a West Ham United labdarúgója összetűzésbe keveredett egy rendőrrel egy essexi éjszakai mulatóhelyen, őrizetbe vették, garázdaság miatt eljárás indul ellene.

A Manchester United elleni szombati bajnokin (1–3) pályára lépő Tomkins vasárnap hajnalban megpróbált bejutni a hírességek által előszeretettel látogatott brentwoodi Sugar Hut Village-be, de ittasságára hivatkozva a biztonságiak nem engedték be.

A labdarúgó erőszakoskodni kezdett, a klub alkalmazottai rendőrt hívtak, Tomkins velük is agresszívan viselkedett, ellenállt az őrizetbe vételnek, de végül így is előállították. A labdarúgót időközben szabadlábra helyezték, azonban januárban bíróság elé kell állnia.

A 24 éves védő, védekező középpályás a West Ham neveltje, az angol utánpótlás-válogatottakban végigjárta a szamárlétrát, és egy mérkőzésen pályára lépett a brit válogatottban a 2012-es londoni olimpián.

Legfrissebb hírek

A Brentford bemutatta a Kingsman című film ihlette új mezét – videó

Angol labdarúgás
Tegnap, 17:39

„Rövid rehabilitációs időszak” vár a megműtött Rodrira

Angol labdarúgás
Tegnap, 17:22

A PSG francia válogatott szélsője megállapodott a Liverpoollal – sajtóhír

Angol labdarúgás
Tegnap, 17:16

Új szerződést írt alá a Manchester Cityvel Josko Gvardiol – hivatalos

Angol labdarúgás
Tegnap, 14:48

Videó: Szoboszlai nyerte a pohárpakoló-versenyt a Liverpoolnál

Angol labdarúgás
Tegnap, 10:07

Jövő héten megműtik Rodrit – hivatalos

Angol labdarúgás
2026.07.24. 20:00

Megegyezett Bruno Guimaraesszel az Arsenal – sajtóhír

Angol labdarúgás
2026.07.23. 21:49

Phil Foden négyéves új szerződést írt alá a Manchester Cityvel

Angol labdarúgás
2026.07.22. 15:18