Fulham: Kasami Van Bastennél is szebb gólt lőtt - Jol

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
Vágólapra másolva!
2013.10.22. 11:37
Martin Jol, a Premier League-ben szereplő Fulham labdarúgócsapatának menedzsere szerint Pajtim Kasami Crystal Palace-nak lőtt gólja még felülmúlja Marco van Basten 1988-as Eb-döntőben elért találatát is.

A 21 éves svájci válogatott középpályás a 19. percben mellel vett át egy hosszú átadást, majd kapásból a hálóba zúdította. Ezzel Martin Jol dicséretét is kiérdemelte.A 21 éves svájci válogatott középpályás a 19. percben mellel vett át egy hosszú átadást, majd kapásból a hálóba zúdította. Ezzel Martin Jol dicséretét is kiérdemelte.

„Ez nagyobb gól volt, mint ahogy gondolják. Átvette mellel, majd bezúdította a hosszú sarokba. Marco van Bastené teljesen más volt. Nem igazán lehet összehasonlítani a kettőt, de ha kell, akkor Kasamié szebb volt.”

A holland szakember hozzátette, hogy nagyon fontos győzelmet arattak, köszönhetően ennek a fantasztikus gólnak is. Jol elmondta, hogy még sosem látott hasonlót a játékosától.

Legfrissebb hírek

Hivatalos: Kerkez Milos a 6-os, Pécsi Ármin a 41-es mezszámot kapta Liverpoolban

Angol labdarúgás
14 órája

A Leverkusen kulcsemberével erősített a Premier League újonca – hivatalos

Angol labdarúgás
2025.07.30. 11:50

Premier League: visszatért a Cityhez a legnagyobb angol kapustehetség

Angol labdarúgás
2025.07.29. 20:47

Bruno Fernandes duplázott, az MU győzelemmel kezdte a Premier League felkészülési tornáját – videó

Angol labdarúgás
2025.07.27. 09:54

„Rekordüzlet számunkra” – mégsem szerződik Londonba az angol válogatott középpályás

Angol labdarúgás
2025.07.27. 09:11

Felkészülés: nem bírt harmadosztályú ellenfelével a Tottenham, kikapott a Bilbao

Minden más foci
2025.07.26. 23:27

Gyökeres az Arsenalhoz igazolt – hivatalos

Angol labdarúgás
2025.07.26. 20:12

A Liverpool „Örökké 20” emblémával játszik Diogo Jota emlékére a következő idényben

Angol labdarúgás
2025.07.26. 14:17
Ezek is érdekelhetik