Liverpool: a tulajdonos ragaszkodik Luis Suárezhez

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
2013.08.09. 07:06
Miközben az elvágyódó Luis Suárez külön kénytelen edzeni a társaitól, John Henry, a Liverpool tulajdonosa kijelentette, a csatárnak meg kell barátkoznia a gondolattal, hogy marad az Anfielden.

„Nem fogjuk eladni Luist. Ennek sportszakmai, és nem anyagi okai vannak. Az átigazolási időszak vége felé már nem lenne lehetőségünk pótolni őt. Tehát nem tehetjük meg, hogy eladjuk, pláne nem az Arsenalnak! Ezt világossá is tettük, személyesen mondtam el az Arsenal képviselőjének. Szerintem egyértelműen fogalmaztam, de úgy látszik, ez őket nem zavarja, már várom, mi lesz a következő ajánlat. Idén nem indulunk a nemzetközi kupákban, nevetséges lenne, ha az egyik BL-helyért hajtó riválisunknak adnánk el. Bármilyen ajánlat is érkezzen, nem változik az álláspontunk. Szükségünk van Luisra, remélhetőleg el fog múlni a cirkusz" – mondta Suárez kapcsán Henry.

 

Legfrissebb hírek

Megvan Konaté utódja? A Barcelonától igazol belső védőt a Liverpool – sajtóhír

Spanyol labdarúgás
9 órája

Raúl Asencio a Liverpool célkeresztjében; 45 millió fontért vált meg kapusától a Man. City – ez történt csütörtökön a transzferpiacon

Minden más foci
2026.08.06. 22:35

Szalah megérkezett Trabzonba, célegyenesben a Diomandé-üzlet – ez történt szerdán a transzferpiacon

Minden más foci
2026.08.05. 23:00

Gakpo lehet a Tottenham következő „bomba igazolása” – sajtóhír

Angol labdarúgás
2026.08.03. 12:11

Cseh válogatott kapust szerződtetett a Newcastle United

Angol labdarúgás
2026.08.03. 11:13

Randal Kolo Muani visszatért a Juventusba, Alajbegovic is érkezett – hivatalos

Olasz labdarúgás
2026.08.02. 20:30

Két fiatal Real Madrid-játékos a Fulhambe tart

Angol labdarúgás
2026.07.31. 11:58

Még nincs vége: 52-szeres francia válogatott, 41 éves – irány a máltai másodosztály!

Minden más foci
2026.07.27. 10:44