Man. City: Mancini sajnálja, de megérti Balotelli távozását

2013.01.30. 07:49
Roberto Mancini, az angol bajnoki címvédő Manchester City labdarúgócsapatának menedzsere sajnálja, hogy Mario Balotelli elmegy az AC Milanba, egyben meg is érti a döntést, hisz az olasz támadó „nagy lehetőséget kapott."

„A két klub még mindig egyeztet, Mario szerdán orvosin vesz részt. Nagyon sajnáljuk a távozását, mert játékosként és emberként is szerettük, de nagy lehetőséget kapott arra, hogy ismét egy olasz topcsapatban szerepeljen. Remélem, tud még fejlődni, és megmutatja, mi rejlik benne – továbbra is azt tartom, hogy Európa legjobbjai közé emelkedhet. Azt hiszem, az újságíróknak is hiányozni fog, mert mindig adott nekik témát...” – mondta a Sky Sportsnak Mancini. A hírek szerint a Milan 20 millió eurót fizet plusz – a játékos teljesítményétől függő – bónuszokat is.

„Négy napja még semmi nem volt, mindössze két napja kezdték meg a tárgyalásokat a klubok. Úgy érzem, Mariónak fontos, hogy otthon legyen a családjával az olasz közegben” – tette hozzá a szakvezető.

Legfrissebb hírek

Nagyváradról igazolt a Csíkszereda, Diósgyőrből a Sepsi

Minden más foci
2026.06.22. 18:01

Giovanni Malago lett az FIGC új elnöke

Olasz labdarúgás
2026.06.22. 17:31

Szerződést hosszabbított osztrák védőjével a Debrecen

Labdarúgó NB I
2026.06.22. 10:32

A hosszabbítások után körvonalazódik a Nyíregyháza kerete

Labdarúgó NB I
2026.06.22. 09:55

Búcsú Budafoktól: a sok csatát megélt kapitány, Kovács Dávid úgy döntött, befejezi a profi futballt

Labdarúgó NB II
2026.06.22. 09:21

Az Inter meghosszabbította Chivu szerződését – hivatalos

Olasz labdarúgás
2026.06.18. 20:57

Marc Cucurella a Real Madridban folytatja karrierjét – hivatalos

Spanyol labdarúgás
2026.06.15. 11:12

Labdarúgás: az FTC nyerte az U16-os és az U19-es Magyar-kupát is

Utánpótlássport
2026.06.13. 20:30
Ezek is érdekelhetik