A kuvaiti labdarúgásban fontos szerepet betöltő Favaz al-Haszavi vezette befektetőcsoport bejelentette, hogy megszerezte a Nottingham Forest tulajdonjogának többségét. Al-Haszavi a twittercsatornáján közölte, hogy az üzlet gyakorlatilag is megköttetett.
A befektetőcsoport egyedüli jelöltként tárgyalt a nagymúltú klubbal. A Nottingham az előző tulajdonos, Nigel Doughty halála óta volt eladó.A kétszeres BEK-győztes (de „csak" egyszeres angol bajnok) klub a 2011–2012-es angol másodosztályú bajnokságban a 19. helyen végzett.Az angol élvonal, a Premier League legutóbbi szezonjának küzdelmeit az ugyancsak arab kézben lévő, az egyesült arab emírségekbeli Manszúr sejk tulajdonolta Manchester City nyerte meg.
Legfrissebb hírek

Ilyen még nem volt a vb-n, mint a mostani első félidő
Foci vb 2026
2026.06.23. 23:30

Megvan az angol és a ghánai válogatott kezdője
Foci vb 2026
2026.06.23. 21:17

Szerződést hosszabbított osztrák védőjével a Debrecen
Labdarúgó NB I
2026.06.22. 10:32
Ezek is érdekelhetik




