A Manchester Cityben szereplő Michael Ball elismerte vétkességét, s nem is tiltakozik eltiltása ellen az Angol Labdarúgó-szövetségnél. A védő már személyesen is bocsánatot kért Cristiano Ronaldótól, miután szombaton gyomrába taposott a Manchester United elleni városi rangadó 2. percében.

www.eurosport.com
Michael Ball a pályán megúszta a büntetést

www.eurosport.com
Michael Ball a pályán megúszta a büntetést
Rob Styles játékvezető és egyik segítője sem vette észre Ball durvaságát, így a hátvéd még csak sárga lapot sem kapott. A védő most azt nyilatkozta, hogy már elnézést kért Ronaldótól.
„Büszke vagyok arra, hogy eddig egyszer sem állítottak ki a Premier League-ben, de ez nem mentség. Olyat tettem, ami nem való a futballpályára. Tudom, hogy az élvonalban szereplő játékosoknak jó példát kell mutatniuk a labdarúgó-társadalomnak” – idézte a Manchester City hivatalos honlapja a 27 éves angol védőt.
A szigetországi média úgy tudja, hogy Michael Ball legalább három mérkőzésre szóló eltiltást kap, de elképzelhető, hogy a fegyelmi bizottság csütörtökön még ennél is súlyosabb büntetéssel sújtja.
Legfrissebb hírek

Bajnokok Ligája: Mbappé Puskásék nyomában
Bajnokok Ligája
2025.11.27. 13:10

Hatalmas gólt ollózott Cristiano Ronaldo – videó
Minden más foci
2025.11.23. 20:52
Ezek is érdekelhetik





