NFL: Vikes-siker a rangadón, elveszítette irányítóját a Bears

H. K.H. K.
2020.11.17. 06:59
Ismét nyert a Vikings (Fotó: Getty Images)
A Minnesota Vikings 19–13-ra legyőzte a Chicago Beearst az NFL 10. fordulójának záró mérkőzésén.

A Minnesotában ezúttal nem remekelt a futó Dalvin Cook, ám 30 kísérletéből így is összehozott 96 yardot– Kirk Cousins viszont 292 passzolt yardja mellett kiosztott két touchdownpasszt is, ami elég volt a vendégek sikeréhez.

A másik oldalon a Bears támadósora csődöt mondott, az egységnek a rangadón egy hat pontot érő sorozatot sem sikerült összehoznia, az egyetlen TD-t a speciális egység érte el egy visszahordásból. A Chicagónál ráadásul a negyedik negyedben megsérült a kezdő irányító, Nick Foles, igaz, Matt Nagy vezetőedző szerint a 2017-es Super Bowl legértékesebb játékosa két hét múlva már az együttes rendelkezésére állhat.

A mérkőzést végül 19–13-ra megnyerte a Vikings, amely zsinórban harmadik találkozóján tudott győzni, mérlege ezzel 4–5, míg a Bearsé 5–5 – Folesék sorozatban a negyedik zakójukat könyvelhették el.

Minden, ami az NFL 2020-as idényével kapcsolatos, egy helyen itt!