Itt van Amerika
H. K. 2020.11.17 06:59 Frissítve: 2020.11.17 07:05

NFL: Vikes-siker a rangadón, elveszítette irányítóját a Bears

A Minnesota Vikings 19–13-ra legyőzte a Chicago Beearst az NFL 10. fordulójának záró mérkőzésén.

Ismét nyert a Vikings (Fotó: Getty Images)

A Minnesotában ezúttal nem remekelt a futó Dalvin Cook, ám 30 kísérletéből így is összehozott 96 yardot – Kirk Cousins viszont 292 passzolt yardja mellett kiosztott két touchdownpasszt is, ami elég volt a vendégek sikeréhez.

A másik oldalon a Bears támadósora csődöt mondott, az egységnek a rangadón egy hat pontot érő sorozatot sem sikerült összehoznia, az egyetlen TD-t a speciális egység érte el egy visszahordásból. A Chicagónál ráadásul a negyedik negyedben megsérült a kezdő irányító, Nick Foles, igaz, Matt Nagy vezetőedző szerint a 2017-es Super Bowl legértékesebb játékosa két hét múlva már az együttes rendelkezésére állhat.

A mérkőzést végül 19–13-ra megnyerte a Vikings, amely zsinórban harmadik találkozóján tudott győzni, mérlege ezzel 4–5, míg a Bearsé 5–5 – Folesék sorozatban a negyedik zakójukat könyvelhették el.

Minden, ami az NFL 2020-as idényével kapcsolatos, egy helyen itt!

Amerikai sportok KŐFALVI DÁNIEL

Kellett még egy darab a puzzle-höz, de végre megtört a Kershaw-átok is a Dodgers bajnoki címével.

2020.10.18 07:36:01

Amerikai sportok BOBORY BALÁZS

Az aranysárga-lilák 2010 után 2020-ban értek fel ismét a csúcsra, megmutatjuk, miért csak most.

2020.10.11 14:50:14

Amerikai sportok BÁLINT MÁTYÁS

A Tampa Bay Buccaneers két ásza homlokegyenest eltérő személyiség. Na de a pályán...

2020.10.10 08:36:46

Amerikai sportok GOBODICS TAMÁS (KEZDO5.HU)

Talán idei legjobb PO-meccsét hozta le LeBron James, aki érezhetően nagyon le akarta tudni már ezt a párharcot...