NFL: a Colts legyőzésével bejutott a rájátszásba a Chargers

M. M.M. M.
2022.12.27. 11:40
Justin Herbert először léphet pályára a rájátszásban (Fotó: Getty Images)
Az Indianapolis Colts zsinórban ötödik vereségét szenvedte el, míg a Los Angeles Chargers az idegenbeli sikerével bejutott a tengerentúli profi amerikaifutball-liga (NFL) rájátszásába. A vendégek Justin Herbert vezetésével arattak magabiztos győzelmet.

Nagyon gyengén kezdték a mérkőzést a felek, az első negyedben négy punttal és három eladott labdával (interception) zárultak a támadósorozatok.

A támadójáték ezután sem javult fel jelentősen, a mérkőzést Austin Ekeler két touchdownja döntötte el, Keenan Allen pedig 104 elkapott yarddal zárt a vendégek részéről.

Az Indianapolis a második félidőben egyetlen pontot sem szerzett. Amióta a teljesen újoncnak számító Jeff Saturday a Colts (ideiglenes) vezetőedzője, a csapat pontaránya 9–90 a meccsek negyedik negyedében.