Női vízilabda Eb: vereséggel kezdett a magyar válogatott
Görögországtól szenvedett vereséget a magyar női vízilabda-válogatott a Splitben zajló Európa-bajnokságon. A mieink szerezték meg a vezetést a találkozó elején, azonban a negyedik negyedig a görögök domináltak. Az utolsó nyolc percet 4–0-val indítottuk és két góllal is vezettünk, azonban a görög válogatott a Plevritu testvérek vezérletével megfordította a meccset.
A találkozó részleteit és összefoglalóját ide kattintva lehet megtekinteni. A találkozó részleteit és összefoglalóját ide kattintva lehet megtekinteni.
VÍZILABDA EURÓPA-BAJNOKSÁG
NŐK
A-CSOPORT
Magyarország–Görögország 8–9 (1–3, 2–2, 1–1, 4–3)
Legfrissebb hírek

Először jutott be a női vízilabda BL-döntőbe a Ferencváros!
Vízilabda
2026.06.10. 20:26

Faragó Kamilla: Nem lehetünk elégedetlenek
Vízilabda
2026.05.30. 11:24

Női vízilabda ob I: az UVSE előnybe került a bronzcsatában
Vízilabda
2026.05.20. 20:28

Női vízilabda-vk: Cseh Sándor 21 játékost hívott a keretbe
Vízilabda
2026.05.17. 11:43
Ezek is érdekelhetik




