Női vízilabda: „Meglett az arany!” – eljegyezték Gurisatti Grétát

Gurisatti Gréta az vizes vb-n szerzett ezüstérmével (Fotó: Tumbász Hédi)
A magyar női vízilabda-válogatott kulcsembereként ezüstérmes lett Gurisatti Gréta a nemrég véget ért hazai rendezésű világbajnokságon, olvasóink a torna legjobb magyar játékosának választották, azóta pedig a kezét is megkérték.
„Meglett az arany!” – írta az eljegyzésről posztolt képhez Gurisatti Gréta a saját Instagram-oldalán.
Legfrissebb hírek

Először jutott be a női vízilabda BL-döntőbe a Ferencváros!
Vízilabda
2026.06.10. 20:26

Faragó Kamilla: Nem lehetünk elégedetlenek
Vízilabda
2026.05.30. 11:24

Női vízilabda ob I: az UVSE előnybe került a bronzcsatában
Vízilabda
2026.05.20. 20:28
Ezek is érdekelhetik





