Férfi vízi ob I: három meccset elhalasztottak a 2. fordulóból
A koronavírus-járvány miatt elhalasztanak három mérkőzést a férfi vízilabda-bajnokság szerdai, második fordulójából.
A vlv.hu keddi beszámolója szerint a korábban elhalasztott UVSE–Szentes találkozón kívül a Szolnok–BVSC és az OSC–KSI meccseket sem játsszák le.vlv.hu keddi beszámolója szerint a korábban elhalasztott UVSE–Szentes találkozón kívül a Szolnok–BVSC és az OSC–KSI meccseket sem játsszák le.
A szakportál értesülése szerint a szövetség elnöksége szerdán tekinti át a vírusválság okozta helyzetet, mérlegeli a lehetőségeket, és várhatóan dönt a félbeszakadt Magyar Kupa-sorozatról is, amelyet szeptember 9. és 20. között fejeznének be.
Az ob I első fordulójában a nyolcból csak három összecsapást tudtak megrendezni, a többit el kellett halasztani.
Legfrissebb hírek

NB I: távozik az MTK két játékosa is – hivatalos
Labdarúgó NB I
2026.06.17. 16:25

Bronzérmes az FTC a férfi vízilabda BL-ben
Vízilabda
2026.06.13. 20:23

Nagy Ákos: Egymillió fokon fogunk égni!
Vízilabda
2026.06.11. 10:09

Az ETO-tól is távozik a 24 éves csatár
Labdarúgó NB I
2026.06.09. 14:19
Ezek is érdekelhetik




