A magyar női vízilabda-válogatott tagjaként a közelmúltban vb-bronzérmet szerző Bujka Barbara a görög Olympiakosz Pireuszban folytatja a pályafutását.
„Három évet játszottam Messinában, hálás vagyok az olaszoknak, de úgy éreztem, eljött a váltás ideje – mondta Bujka Barbara a Nemzeti Sportnak. – Az Olympiakosz nemzetközi kupában indul, kemény meccsek várnak rám. Azt tudom, hogy az előző idényben a második helyen végzett leendő csapatom, öt-hat válogatott játékosa van, jó kis fiatal gárda.”
A görögországi légiósszabályok okán az idei világbajnokság legjobb centerének megválasztott Bujka lesz az egyetlen külföldi pólósa a pireuszi együttesnek, amelynél szeptemberben kell edzésre jelentkeznie.
Legfrissebb hírek

Először jutott be a női vízilabda BL-döntőbe a Ferencváros!
Vízilabda
2026.06.10. 20:26

Faragó Kamilla: Nem lehetünk elégedetlenek
Vízilabda
2026.05.30. 11:24

Női vízilabda ob I: az UVSE előnybe került a bronzcsatában
Vízilabda
2026.05.20. 20:28
Ezek is érdekelhetik




