A magyar férfi vízilabda-válogatott 10–9-es vereséget szenvedett Görögországtól a Hajós Alfréd Uszodában rendezett Vodafone-kupa harmadik napján, így a harmadik helyen végzett. A mérkőzés után Bátori Bence, a megsérülő Decker Attila és Benedek Tibor szövetségi kapitány értékelt az NSO Tv-nek.
A MÉRKŐZÉS UTÁNI ÉRTÉKELÉSEK A MÉRKŐZÉS UTÁNI ÉRTÉKELÉSEK
Legfrissebb hírek

Így nyert Ecuador Németország ellen – vb-gólok videón
Foci vb 2026
2026.06.25. 22:28
Ezek is érdekelhetik






