Férfi vízi ob I: Szolnokon már nyitott medencében lesz a döntő
Noha a bajnoki elődöntőben még sátor alatt győzte le a Szolnoki Dózsa férfi vízilabdacsapata az A-Híd-Szegedet, a ZF-Eger elleni finálé Tisza-parti meccseit már a szabad ég alatt játsszák, lekerült ugyanis a sátor a szolnoki uszodáról.
Igaz, az átépítés miatt – fel kell melegíteni a sportmedence vizét – hétfőn még a strand másik medencéjében, illetve Martfűn edzett a Dózsa.
Legfrissebb hírek

Batizi Benedek: Sikerként élhetjük meg a bronzot is
Vízilabda
2026.06.05. 08:07

Fekete Gergő: Teljesíteni kell, vagy más lép a helyünkre
Vízilabda
2026.06.02. 15:06

Férfi vízilabda ob I: megszerzi-e a bronzérmet a BVSC?
Vízilabda
2026.05.30. 10:29
Ezek is érdekelhetik





