Vízi Eb: „A női póló minden szépségbe benne volt a meccsben”
Mint arról beszámoltunk, a magyar női vízilabda-válogatott 9–7-re legyőzte Hollandiát a belgrádi Európa-bajnokság döntőjében, így 2001 után ismét a kontinens legjobbja lett. Bíró Attila szövetségi kapitány önfeledten értékelt az M4-nek.
„A női vízilabda minden szépsége benne volt ebben a mérkőzésben. A lényeg, hogy megnyertük egy újabb fantasztikus védekezéssel. Először csak én és a közvetlen környezetem hitt az olimpia kvótában, aztán szép lassan átragasztottam ezt a lányokra. A hit a győzelmekkel jön meg, ezáltal jutottunk el idáig és ezt a végén bebizonyítottuk. Tagadhatatlan, jól esett a fürdés" – mondta az M4-nek Bíró Attila, az Európa-bajnok magyar női vízilabda-válogatott szövetségi kapitánya.Bíró Attila, az Európa-bajnok magyar női vízilabda-válogatott szövetségi kapitánya.
Legfrissebb hírek

Az FTC hozta a vártakat, de a BVSC meglepetést szerzett
Vízilabda
2026.06.26. 12:05

Először jutott be a női vízilabda BL-döntőbe a Ferencváros!
Vízilabda
2026.06.10. 20:26

Faragó Kamilla: Nem lehetünk elégedetlenek
Vízilabda
2026.05.30. 11:24

Női vízilabda ob I: az UVSE előnybe került a bronzcsatában
Vízilabda
2026.05.20. 20:28
Ezek is érdekelhetik




