Vizes vb: Még mindig a büszkeségünk a tét – Benedek

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
2015.08.06. 18:11
Mint ismert, a magyar férfi vízilabda-válogatott négygólos győzelmet aratott az Egyesült Államok felett, így Montenegróval játszik az ötödik helyért a kazanyi vizes világbajnokságon. Benedek Tibor szövetségi kapitány és Decker Attila az NSO Tv helyszíni tudósítójának értékelte a találkozót.

BENEDEK TIBOR ÉRTÉKELÉSE BENEDEK TIBOR ÉRTÉKELÉSE



A mérkőzés legjobbja, Hárai Balázs azt sajnálja, hogy az olaszok elleni negyeddöntőben nem jött ki így a lépés.

„Nagyon örülök, hogy nyertünk, mert ennyivel mégiscsak tartozunk magunknak és a magyaroknak. „Nagyon sajnálom viszont, hogy ezek az akciógólok nem jöttek ki az olaszok ellen. Nehéz sajnos elfelejteni, de próbáltuk magunkat összeszedni erre a mérkőzésre, egy kis bosszúság még mindig van bennünk” – mondta mondta Hárai.

DECKER ATTILA VÉLEMÉNYE

Legfrissebb hírek

Betlehem Dávid: Eddig még csak Pogány Induló-koncerten voltam itt

Úszás
18 órája

Megszavazta a képviselő testület, Benedek Tiborról a Margit-szigeten neveznek el sétányt

Vízilabda
Tegnap, 2:29

Szántó Dávid: Ezzel a stábbal garancia lesz arra, hogy a megfelelő színvonalon rendezzük meg a 2027-es vizes vb-t

Úszás
2026.06.26. 21:22

Úszás: egy év múlva rajtol itthon a vizes világbajnokság

Úszás
2026.06.26. 11:07

Hetvenéves Kenéz György, aki első nagy tornáján olimpiai bajnok lett

Vízilabda
2026.06.23. 08:53

Férfi vízilabda-vk: Zalánki Gergő is a bő keretben

Vízilabda
2026.06.05. 15:43

A férfi vízilabda-válogatottunk második, a női negyedik a világranglistán

Vízilabda
2026.05.12. 10:53

Férfi pólósaink az olaszoktól is kikaptak a világkupa selejtezőjében

Vízilabda
2026.04.12. 15:50
Ezek is érdekelhetik