Tokió 2020: a szerbeké a bronzérem női röplabdában

K. T. I.K. T. I.
2021.08.08. 03:31
A 2018-as világbajnok szerb válogatott végzett a harmadik helyen a tokiói olimpia női röplabdatornáján, miután a zárónapi bronzmeccsen 3:0-ra legyőzte a dél-koreai csapatot – adta hírül az MTI.

TOKIÓ 2020
NŐI RÖPLABDA
BRONZMÉRKŐZÉS
Szerbia–Dél-Korea 3:0
(18, 15, 15)
Később
Döntő, 6.30:
Brazília–Egyesült ÁllamokTOKIÓ 2020
NŐI RÖPLABDA
BRONZMÉRKŐZÉS
Szerbia–Dél-Korea 3:0
(18, 15, 15)
Később
Döntő, 6.30:
Brazília–Egyesült Államok

Legfrissebb hírek

Mikel Oyarzabal: Nyugodtságot kell sugároznunk a fiatalabb játékosok felé

Foci vb 2026
2026.06.15. 21:01

Ilyen mezekben játszanak a H-csoport csapatai az első fordulóban

Foci vb 2026
2026.06.15. 16:28

Héder Barna kiüresítette a cégét, a végrehajtó sem tudja utolérni

Párizs 2024
2026.03.12. 15:32

Héder Barna továbbra sem fizet és a sajtót teszi felelőssé

Párizs 2024
2025.10.17. 21:36

Héder Barna legalább 50 millió forinttal tartozhat az olimpiai stábnak

Párizs 2024
2025.09.02. 08:52

Párizs 2024: „Van egy üvegpoharam Tokióból, abból senki más nem ihat”

Párizs 2024
2024.07.16. 14:16

Röplabda: simán kikaptak a németektől az Eb-n az U18-as lányok

Utánpótlássport
2024.07.06. 18:13

Ma kialakul a második elődöntő párosítása

Foci Eb 2024
2024.07.06. 07:17
Ezek is érdekelhetik